Концерт-презентація видання: Євген Станкович «Камерно-інструментальні твори» | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Концерт-презентація видання: Євген Станкович «Камерно-інструментальні твори»
Алмаші Золтан Гаврилович
Баженов Анатолій
Павлов Андрій
Станкович Євген Федорович
Концерт-презентація видання: Євген Станкович «Камерно-інструментальні твори»
11 лютого 2014, вівторок
Поширити у Facebook

Є. Станкович. Камерно-інструментальні твори18 лютого о 17:30 в малому залі Національної музичнщї академії України імені П. І. Чайковского відбудеться концерт-презентація видання ЄВГЕН СТАНКОВИЧ «КАМЕРНО-ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ТВОРИ» випущеного в світ Державним спеціалізованим видавництвом «Музична Україна» за програмою «Українська книга».

Акція відбудеться в рамках V Міжнародного фестивалю сучасної музики «ГОЛЬФСТРІМ», котрий проходитиме з 7 по 22 лютого в місті Києві.

Збірка презентує камерні твори видатного українського композитора сучасностіЄвгена Станковича для скрипки, віолончелі та фортепіано у різних поєднаннях. Окрім кількох опусів – триптиха «На Верховині» і Сонати-піколо для скрипки й фортепіано, що немов акумулювали риси яскравого, індивідуально неповторного авторського стилю композитора ще в 1970-ті роки, входили в концертний репертуар провідних скрипалів України, Росії й інших країн світу і вже видавалися за радянських часів, інші камерні твори у даному нотному виданні публікуються вперше.


Унікальність цієї збірки полягає ще й у тому, що виконавці й слухачі вперше зможуть познайомитися з самими ранніми композиціями Станковича – Сонатиною для фортепіано, двома сонатами для віолончелі й фортепіано № 2, 3 і Двома п’єсами для скрипки й віолончелі, у яких іще тільки окреслювався самобутній стиль митця.

Поряд із концертними, віртуозними композиціями, до збірника включено твори глибокого концептуального змісту, зокрема, тріо «Музика Рудого лісу». Представлена "мозаїка» різних за жанром і стилем зразків творчості митця різних часових періодів надає можливість простежити еволюцію його художнього мислення практично від джерел – перших авторських проб пера кінця 1960-х – початку 1970-х років до висококласних сучасних творів, датованих 2000-ми роками.


Пропоноване видання презентує лише певну частку багатоаспектного камерного доробку Євгена Станковича й розкриває камерний жанр у його творчості як знакову й ключову сферу, таку ж важливу, як і його оперне, балетне, симфонічне та хорове мистецтво. Редакцію скрипкової партії здійснив видатний український скрипаль Анатолій Баженов

У програмі твори Євгена Станковича:
Триптих «На Верховині» для скрипки та фортепіано
Соната № 2 для віолончелі та фортепіано
Дві п’єси для скрипки та віолончелі
Дует для віолончелі та фортепіано
«Епілоги» для фортепіанного тріо


Виконавці:
Народний артист України, лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, професорАнатолій БАЖЕНОВ (скрипка).
Народна артистка України, професор Наїда МАГОМЕДБЕКОВА (фортепіано)
Лауреати міжнародних конкурсів Андрій ПАВЛОВ, Маріана СКРИПА (скрипка), Золтан АЛМАШИ (віолончель), Богдан КРИВОПУСТ (фортепіано)

Довідки за телефонами: (044) 362-73-79, (050) 805-57-64.


Придбати літературу видавництва ви можете на сайтах:

http://www.muzukr.com/
http://www.noty.kiev.ua/
http://www.ноты.kiev.ua/


Автор: Богдан Кривопуст
Виконавці: Золтан Алмаші, Анатолій Баженов, Андрій Павлов
Композитори:Євген Станкович
Концертний зал: Малий зал Національної філармонії України
Навчальний заклад: Національна музична академія України ім. П.І. Чайковського
Конкурс (фестиваль): Фестиваль сучасної музики "Гольфстрім"
Джерело: www.muzukr.com/



Інші:

Симфонічний оркестр львівської філармонії виступить на фестивалі "Українська весна" у Стокгольмі
Прем’єра в Україні: «Листи до друзів» Гії Канчелі
5-7 травня в Національній музичній академії України імені П. І. Чайковського відбудеться третій Skoryk FEST
У Київській опері покажуть унікальний балет, де танець створює музику
Оголошено імена переможців конкурсу “Стежками Каменяра”
Львівська національна опера презентує нову виставу-трейлер для сімейного перегляду — «Гра в оперу»
Травень емоцій у Львівському органному залі
Травнева афіша Національної опери України
Травень у Національній філармонії
29 квітня у світі відзначається Міжнародний день танцю
Музика, яка надихає. Звук, що дихає життям
44-й фестиваль "Віртуози": класика, прем’єри та магія живого виконання
Вокальний травень у Львівському органному залі та Музею Соломії Крушельницької
Зіркові прем'єри та зіркові колаборації «Київської камерати» у травні
План-календар фестивалю "Київські музичні прем’єри-2025"
На 5 Фестивалі сучасної драми представлять 9 нових п’єс
Фестивалю «Київські музичні прем’єри-2025» - бути!
Маестро Хобарт Ерл запрошує на перший весняний концерт
Композитор Олександр Родін відкриє виставку своїх картин в Оперному театрі
KharkivMusicFest-2025 відкривається концертами надії: "Коди відродження" звучатимуть у Харкові
Молоді піаністи з усієї України змагалися у Львові за звання кращих
Запрошуємо провести останні вихідні квітня разом із Національною філармонією України!
«ТГШ. Подорожу часі». Світова прем’єра опери-кабаре
Мистецтво гри з оркестром
У Львові відбудеться найбільша джазова подія весни — фестиваль джазу Lviv Jazz Days 2025
21 квітня день пам'яті Зої Гайдай (1902-1965 рр.)
Великдень у Львівському органному залі — музика світла, затишку й віри в найкраще
Музика Великодня лунатиме в Одеській опері
20 квітня у Національній опері виступить знаменитий баритон Віталій Білий
75 років потому: Світова прем'єра Фортепіанного концерту Вериківського відбудеться в Органному залі
VIVA, PUCCINI! BRAVO, PUCCINI!
Внаслідок ракетного удару Росії по Сумах загинула артистка оркестру театру ім. М. Щепкіна і викладачка Олена Когут
Вечір балетів від митців «Київ Модерн-балету»
У Львівському органному залі відбудеться вечір литовської музики 11 квітня виступить Камерний оркестр Святого Христофора з Литви
Львівська національна опера представить премʼєру балету "Соляріс" Олександра Родіна за відомим романом Станіслава Лема
Закарпатська обласна філармонія запрошує на вечір музики видатного чеського композитора епохи романтизму Антоніна Дворжака
Тиждень музичної терапії у Львівському органному залі
Ростислав Карандєєв став новим керманичем «Дніпро Опера»
Благодійний концерт «НАДІЯ МИРУ»
Згадаємо Ярослава Верховинця
      © 2008-2025 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
73.jpg