| 
  | 
 Фенікс камерного хору «Чернівці» 
26 січня 2010, вівторок 
Поширити у Facebook 
 
Чернівецький камерний хор «Чернівці» відновив свої виступи. Його художнім керівником та диригентом стала камерна співачка та хоровий диригент Надія Селезньова. 
 
 Крім того пані Селезньова є викладачем та аспірантом Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського. 
 
Перший концерт оновленого хору відбувся на початку січня в органній залі обласної філармонії. Концертна програма мала назву «Нова радість» і об’єднала твори духовної та народної музики. Обраний репертуар, що складався переважно з традиційних жанрів хорового виконавства, дозволяв зарахувати його до рангу високої академічної музики. 
 
У концерті прозвучала духовна музика хорових класиків (Кирила Стеценка, Миколи Леонтовича, Олександра Архангельського, Павла Чеснокова). Зазвучали твори і буковинських хорових корифеїв – класика Сидора Воробкевича та шанованого метра Андрія Кушніренка. Крім того, не залишились поза увагою хорові обробки диригентів Василя Галичанського та Надії Селезньової. Вперше прозвучав на батьківщині твір відомого талановитого диригента-хормейстера, народженого Буковиною – Михайла Довганича. 
 
Справжньою окрасою концерту були яскраві сольні виступи молодих вокалістів – артистів хору: Віталія Соболєва, Тетяни Шпорти та Тетяни Кишкан. 
  
Автор: Людмила Путятицька 
Колективи: Академічний камерний хор "Чернівці" Чернівецької обласної філармонії 
Концертна організація: Чернівецька обласна філармонія 
Джерело: vidido.ua 
 
 
 |