|  | Донеччани привезли до Івано-Франківська балет "Лісова пісня" В рамках культурно-мистецького проекту "Схід-Захід" донеччани привезли до Івано-Франківська балет "Лісова пісня".
 26 лютого 2011, субота
 Поширити у Facebook
 
 
  Виставу з нагоди 140-річчя від дня народження Лесі Українки у виконанні відомої балетної трупи Донецького національного академічного театру опери і балету імені Анатолія Солов'яненка та симфонічного оркестру Івано-Франківської обласної філармонії показали на сцені обласного музичного драматичного театру 26 лютого. 
 "Балет Михайла Скорульського є надбанням національної культури, внеском Донецька і донеччан до ювілею славетної Лесі України", - вважає диригент-постановник Віктор Олійник.
 
 У виставі за мотивами драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня" задіяно 250 акторів. Її покажуть івано-франківцям ще один раз 28 лютого.
 
 Наступного року донеччани планують показати цей балет гостям із Вроцлава, які приїдуть познайомитись з господарями Євро-2012.
 
 
 Автор: Ірина Дружук
 Колективи: Симфонічний оркестр Івано-Франківської обласної філармонії
 Диригенти: Віктор Олійник
 Концертна організація: Донецький національний академічний театр опери та балету імені А. Солов’яненка
 Джерело: Укрінформ
 
 
 
 |