| Огляд |
|
|
|
|
Шедеври трьох століть
22 квітня, середа
Поширити у Facebook
У Львівському органному залі відбувся ексклюзивний концерт органіста Євгена Галицького, який об’єднав шедеври трьох століть і розкрив орган у всій повноті його звучання та емоцій.
Цього вечора звучав найбільший історичний концертний орган України — львівський “Rieger-Kloss”. Інструмент із майже п’ятьма тисячами труб, 60 регістрами і трьома мануалами наповнив зал глибокими, багатими тембрами — від найніжніших до по-справжньому монументальних.
За органом — Євген Галицький, український музикант із міжнародним визнанням, який поєднує віртуозну техніку з тонким відчуттям стилю. Його виконання — уважне до деталей і водночас емоційно насичене — дозволило по-новому відчути музику різних епох.
У програмі прозвучали твори Йоганна Себастьяна Баха, Каміля Сен-Санса, Моріса Дюруфлє, Луї Вʼєрна, Сезара Франка та Антона Гайллера — композиторів, які по-різному, але однаково глибоко розкривають можливості органа.

Концертна організація: Львівський будинок органної і камерної музики
Концертний зал: Концертний зал Львівського будинку органної і камерної музики
|