У Черкаському національному університеті відбувся концерт академічної музики | Music-Review Ukraine
Головна
Огляд
У Черкаському національному університеті відбувся концерт академічної музики
Шутко Остап
У Черкаському національному університеті відбувся концерт академічної музики
1 жовтня 2018, понеділок
Поширити у Facebook
Джерело: Прес-центр

На запрошення ректора Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Олександра Черевка з концертною програмою до ЧНУ завітали знані музиканти – Остап та Роман Шутки.



Нині Остап Шутко є одним із найвідоміших музикантів нашого часу. Він — лауреат міжнародних конкурсів, а також отримувач багатьох стипендій і нагород. Його син, Роман Шутко, — юний піаніст-віртуоз, який нещодавно випустив свій дебютний альбом "Piano Explosion".

Під час виступу гості подарували справжнє свято для всіх любителів музики. Адже їхній концерт відрізнявся від академічних. Це абсолютно новий неповторний формат саме Остапа Шутка.

Тут було все: і віртуозна гра, і комунікація з публікою, і гумор, і лотереї, і особлива домашня атмосфера, коли слухачі почували себе, як найбажанішими гостями на сімейному святі.

У концертній програмі музиканти виконали всесвітньовідомі композиції Бетховена, Ліста, Шопена.

У свою чергу, Роман Шутко презентував низку авторських музичних творів. Під час їх виконання слухачі відчули, як в одній особі поєднується бажання продовжити традиції великих майстрів і водночас бути сучасним, модним і цікавим для широкого загалу.

Під час музичних виступів до присутніх звернувся Остап Шутко:

"Сьогодні кожному з нас відомі імена світових композиторів. Зауважу, що в нашій Україні також проживає безліч геніальних, перспективних, творчих постатей. Тому нам варто пишатися ними та шанувати, оскільки вони творять мистецтво, прославляють нашу країну, роблять її кращою".

Окрім цього, музикант додав, що саме класична музика пробуджує емоції та надихає.

"Ніщо так не викристалізовує нашу душу, наші емоції, як музика, поезія, та живопис" – наголосив Остап Шутко.

Концерт відомих виконавців залишив лише позитивні враження у слухачів Черкаського національного. Виконання творів дозволило кожному доторкнутися до прекрасного та отримати естетичне задоволення.

Заступник директора з виховної роботи ННІ УФСК Ганна Клименко-Синьоок, поділившись враженнями, зазначила, що музична програма виконавців подарувала мистецьку насолоду та ще надовго запам’ятається кожному слухачеві.


Виконавець (артист): Остап Шутко
Джерело: Прес-центр



Інші:

Унікальний концерт!
Підсумок Різдвяно – новорічних подій у Хмельницькій філармонії
Історія свободи, ревнощів і любові
Опера-кабаре «ТГШ. Подорож у часі»
Гармонія та краса
«Два роялі при свічках»
Враження про концерт камерного хору «Воскресіння»
Музика - мова єдності
Знакові концерти у Хмельницькій філармонії
Вечір світських романсів
«Чарівний світ Андерсена»
«Щедрик» на біс!
Проєкт “Симфонія тривалістю в життя”
Французький шарм
«Битва баритонів»
Музика без пауз
«35 років музики і кохання»
Щедрівки й колядки, святкові мелодії
Музика – це ліки для душі!
«Пахіта»
“День Тетяни у колі друзів”
Колядки при свічках та дитячий сміх: як Академічний хор Cantus створював свято для найменших слухачів
Музика, що зігріла: "Спогади про Різдво" у кірсі Святого Павла
Джаз, що створює настрій
«Щедрий вечір»
«Моцарт. Світло музики»
Яким був 2025 рік для Львівської національної філармонії?
Люди плакали в Сенаті та Ватикані: тернопільський дитячий хор "Зоринка" колядував в Італії
Любов і добро мають силу змінювати світ
Прем’єра для сімейного перегляду у «Схід Опера»
“Вогні різдвяного Бродвею”
«Carmina Burana» - до творчого ювілею головного хормейстера ХНАТОБу Олексія Чернікіна
«Шлюбний вексель» дарує дотепні жарти
Вечір із особливим світлом у Коломиї
Браво, хору «Чернівці»!
Новорічно-різдвяний концерт «Щедрик»
Підсумки концертів духовної та камерної музики «В очікуванні Різдва»
Концерт струнної музики у Чернігові
«Різдвяна історія» у Чернівцях. Чернівецька обласна філармонія
Різдвяний Гала-Балет
      © 2008-2026 Music-review Ukraine