Агентство охорони прав виконавців та партнери обговорили захист прав молодих авторів в умовах зміни законодавства | Music-Review Ukraine
Головна
Новина
Агентство охорони прав виконавців та партнери обговорили захист прав молодих авторів в умовах зміни законодавства
Агентство охорони прав виконавців та партнери обговорили захист прав молодих авторів в умовах зміни законодавства
25 липня 2018, середа
Поширити у Facebook

22 липня набув чинності новий закон про авторське та суміжні права. Чи допоможе він захистити авторські права молодих українських авторів та виконавців обговорювали на круглому столі, організованому ВГО «Агентство охорони прав виконавців» у партнерстві з Асоціацією діячів естрадного мистецтва України за інформаційної підтримки порталу Music Review.

Учасники круглого столу, зокрема, звернули увагу на те, що свідоцтва про облік організацій колективного управління видані до 22 липня 2018 року, втратять чинність 22 квітня 2019 року. При цьому, «Агентство має намір продовжити роботу в якості організації колективного управління», — зазначив директор Агентства Віктор ГЕРАСИМОВ.


Він запевнив, що для авторів, котрі передали свої права в управління ВГО «Агентство охорони прав виконавців» наразі немає необхідності проводити додаткових юридичних процедур, а в разі виникнення такої необхідності Агентство підготує всі шаблони документів для молодих артистів, авторів та виконавців, що користуються його послугами.

Учасники обговорення також обговорили обсяг повноважень організацій колективного управління, наданий їм новим законом та механізм надання послуг правовласникам зі збору роялті на договірних засадах та питання прозорої системи роялті для молодих авторів та виконавців, які лише починають свою творчу кар’єру.



Концертна організація: Портал академічної музики “Music-review Ukraine”



Інші:

Нове творче прочитання опери-хвилинки «Ноктюрн»
Жителів Києва запрошують зігрітися класичною музикою
Благодійний концерт у Фінляндії на підтримку України
Музика, що стала вічністю: пішов із життя видатний диригент Володимир Співак
Як Органний зал став найромантичнішим місцем у Львові
Обрано лавреата Премії імені Б.М. Лятошинського у 2026 році
«Бебі-бум»
«Надія після відчаю…»
Одеській національній опері – 216!
Романтичний вікенд у Музеї Соломії Крушельницької
Наші в Лондоні!
Арт-проєкт «Серця України»
Орган під зорями "Теорія Великого Баха"
Музична дипломатія
Гастролі «ОПЕРА ДНІПРО» у Великій Британії розпочалися яскраво й по-справжньому тріумфально!
Ювілей інтернет-сторінки Mozartiana Galicia
Національний рейтинг Укрінформу «Інфобум-класична музика 2025» оголосив переможців
Хор "Гомін" Львівського органного залу визнано найкращим хором України 2025 року, а його керівник Вадим Яценко – найкращим хоровим дириґентом року
«Танець життя»
Посольство у Франції обурене запланованими виступами низки російських артистів в Парижі
Українські культурні проєкти вперше здобули SABRE Awards: нагороду називають "PR-Оскаром"
RED SYMPHON – Концерт британської музики на підтримку Red Wear Day
Відбулась урочиста прем’єра документального фільму «Королеви радості».
Резонансну виставу "Я бачу, вас цікавить пітьма" покажуть у Києві, а потім по містам України
1 лютого день пам'яті Всеволода Задерацького - одного з найвидатніших українських композиторів, піаніста, педагога, письменника (1891-1953)
Яким буде лютий у Музеї Соломії Крушельницької?
Чим здивує меломанів лютий в Національній філармонії України
Колектив «Опера ДНІПРО» вирушив у гастрольний тур до Великої Британії
У «Харків Опера» стартував новий балетний проєкт: музика, що оживає зсередини
Романтика, симфонічні премʼєри та велична класика: лютий у Львівському органному залі
Стартувала восьма театральна «ГРА»
Лютнева афіша Національної опери України
Хор “Гомін” та ТЕАТР ОРГ передали 25 автівок ЗСУ
Тромбони легендарного Мюллера
«Марія де Буенос-Айрес» - фатальна жінка
Богдана Півненко свій день народження відсвяткує на сцені
Після звернення Посольства України Маннгаймська філармонія скасувала концерт Вадима Репіна
В Національній опереті готуються до новинки – «З життя комах»
Прем’єрні покази моцартівського «Реквієму» у постановці Є. Лавренчука
Тривають гастролі Одеської національної опери в Іспанії
      © 2008-2026 Music-review Ukraine




File Attachment Icon
AEDM2.png